![](http://aozkentavros.gr/wp-content/uploads/2021/10/KentayrosNextMatch-150x150.jpg)
Μετά από πολλά χρόνια η ανδρική ομάδα μπάσκετ του Αθλητικού Ομίλου Ζαγοράς Κένταυρος επιστρέφει σπίτι της! Στο καινούριο στολίδι του χωριού μας το Κλειστό Γυμναστήριο Ζαγοράς θα γίνει ο πρώτος εντός έδρας αγώνας για τη σαιζον 2021-2022 για την Α2…
Μετά από πολλά χρόνια η ανδρική ομάδα μπάσκετ του Αθλητικού Ομίλου Ζαγοράς Κένταυρος επιστρέφει σπίτι της! Στο καινούριο στολίδι του χωριού μας το Κλειστό Γυμναστήριο Ζαγοράς θα γίνει ο πρώτος εντός έδρας αγώνας για τη σαιζον 2021-2022 για την Α2…