![](http://aozkentavros.gr/wp-content/uploads/2015/12/Αφίσσα-200x200-Ακαδημίας-2015-150x150.jpg)
Το Δ.Σ του Α.Ο Ζαγοράς “ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ” Ανακοινώνει την έναρξη λειτουργείας τμημάτων καλαθοσφαίρισης για αγόρια και κορίτσια ηλικίας 8-16 ετών. Βασικός στόχος του συλλόγου είναι η σωστή εκμάθηση των βασικών της καλαθοσφαίρησης,…
Το Δ.Σ του Α.Ο Ζαγοράς “ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ” Ανακοινώνει την έναρξη λειτουργείας τμημάτων καλαθοσφαίρισης για αγόρια και κορίτσια ηλικίας 8-16 ετών. Βασικός στόχος του συλλόγου είναι η σωστή εκμάθηση των βασικών της καλαθοσφαίρησης,…